OPINIE

 

 

Bardzo przyjemne ćwiczenia, które wnoszą do mojego życia równowagę i relaks. Widać doświadczenie Pani Ewy i jej indywidualny charakter ćwiczeń. Przypasowało mi wprowadzanie przez Panią Ewę w stan relaksu po ćwiczeniach. Zdarza mi się czasami "odpłynąć" i po zajęciach jestem jak nowonarodzony :) Przy jednych zajęciach online w tygodniu widzę poprawę w mojej postawie, odeszły również bóle w okolicach szyi. Bardzo polecam :)

Arkadiusz

 

Świetne treningi online rozciągające i wyciszające. Idealne jako relaks na koniec dnia. Bardzo pomagają również przy moich bólach pleców. Po treningu zawsze lepiej się czuję i mam lepszy sen. Dodatkowy atut - po zajęciach nie mam daleko do łóżka :)

Natalia

 

Online lubię, bo szybko mogę na zajęcia dotrzeć i wrócić :) bez względu na pogodę.

Darek

 

 

 

 

 

+ 48 507 458 589

TRENINGI REDUKUJĄCE STRES

Zdjęcia to oczywiście żart :) choć do treningu mogłabym dorzucić również takie ćwiczenia :)

 

Moje autorskie treningi to forma treningu funkcjonalnego, zazwyczaj spokojnego, do którego czerpię inspiracje z jogi i różnych form ruchu, których w swoim życiu poznałam wiele. Z rzadka na zajęciach wyrzucamy stres, raczej uwalniamy się od niego spokojnie wykonując różnorodne ruchy i pozycje przy zastosowaniu odpowiedniego oddechu. Każdy trening kończy się krótkim relaksem. 

Uwalniając nadmierny stres wzmacniamy jednocześnie nasz stan psychofizyczny.

 

Prowadzę treningi od 24 lat. 

 

Zajęcia online odbywają się we wtorki. Zaczynamy o godzinie 20:15. Trwają godzinę, a po ćwiczeniach prowadzę jeszcze krótki relaks.

 

Zajęcia stacjonarne odbywają się w Zielonej Górze w środy. Rozpoczęcie o 17.45.

 

Zapraszam :) 

 

Opłata to 80zł/miesiąc treningi on-line lub 100zł/miesiąc i 30zł/pojedyncze zajęcia stacjonarne.

 

Prowadzę także treningi dla grup, które mają swoje miejsce na zajęcia.