OPINIE

 

W

Bardzo cieszę się, że po latach wróciłam na HAPPY-zajęcia. Wprawdzie już nie w wyjątkowym Happinessie na 1 maja, ale atmosfera pozostała ta sama,

gdyż tworzą ją ludzie. Ewa jest przeuroczą, ciepłą

i pozytywną osobą z ogromnym doświadczeniem,

co wpływa na nasze spotkania. Nie jest to po prostu fitness, jakiego pełno wszędzie, a zajęcia „z duszą” – gdzie każdy traktowany jest indywidualnie. Trening odbywa się w bardzo kameralnej grupie,

w której panuje przyjacielska atmosfera.

Nie ma presji, za to relaks, wyciszenie i cała masa dobrego dla naszego organizmu. Ćwiczenia rozciągają, uelastyczniają, z jednej strony wyciszają, ale i jednocześnie dają energię, która przekłada się na dobry nastrój. Brakuje mi tylko jednego – kolejnych terminów, by móc się częściej spotykać! Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu i trochę „się poruszać”.

Marta Morawska

 

Uwielbiam treningi z Ewą.

Duży profesjonalizm, kameralna grupa,

indywidualne podejście do każdego.

Wspaniała atmosfera i cudowny relaks!

Po każdych zajęciach czuje się zdrowsza, młodsza

i mam wspaniały nastrój. Dziękuję Ewuniu.

Dorota Czyż

 

Bardzo przyjemne ćwiczenia, które wnoszą do mojego życia równowagę i relaks. Widać doświadczenie Pani Ewy i jej indywidualny charakter ćwiczeń. Przypasowało mi wprowadzanie przez Panią Ewę w stan relaksu po ćwiczeniach. Zdarza mi się czasami "odpłynąć" i po zajęciach jestem jak nowonarodzony :) Przy jednych zajęciach online w tygodniu widzę poprawę w mojej postawie, odeszły również bóle

w okolicach szyi. Bardzo polecam :)

Arkadiusz Martyniuk

 

Świetne treningi online rozciągające i wyciszające. Idealne jako relaks na koniec dnia. Bardzo pomagają również przy moich bólach pleców. Po treningu zawsze lepiej się czuję i mam lepszy sen. Dodatkowy atut - po zajęciach nie mam daleko do łóżka :)

Natalia Kubiszewska

 

Online lubię, bo szybko mogę na zajęcia dotrzeć i wrócić :) bez względu na pogodę.

Darek Rusin

 

 

Warto zrobić coś tylko dla siebie.

Zajęcia, to nie tylko ćwiczenia dla ciała,

ale też relaks dla umysłu. Prowadząca Ewa i wszystkie przychodzące tam istoty sprawiają, że atmosfera na zajęciach jest niepowtarzalna. Gorąco polecam.

Iza

 

 

 

 

 

+ 48 507 458 589

TRENINGI REDUKUJĄCE STRES

Zdjęcia to oczywiście żart :) choć do treningu mogłabym dorzucić również takie ćwiczenia :)

 

Moje autorskie treningi to forma treningu funkcjonalnego, zazwyczaj spokojnego, do którego czerpię inspiracje z jogi i różnych form ruchu, których w swoim życiu poznałam wiele. Z rzadka na zajęciach wyrzucamy stres, raczej uwalniamy się od niego spokojnie wykonując różnorodne ruchy i pozycje przy zastosowaniu odpowiedniego oddechu. Każdy trening kończy się krótkim relaksem. 

Uwalniając nadmierny stres wzmacniamy jednocześnie nasz stan psychofizyczny - rozciągamy i wzmacniamy mięśnie, uaktywniamy stawy, uspokajamy umysł i radujemy duszę :)

 

Prowadzę treningi od 24 lat. 

 

Na wakacje zajęcia odbywają się w Zielonej Górze. Zaczynamy we wtorki o 18.00. Można korzystać stacjonarnie i on-line.

Od września zajęcia w Zielonej Górze 1 lub 2 x w tygodniu i on-line. Dni i godziny ustalimy wspólnie (jeśli zapiszesz się wcześniej będziesz w tym uczestniczyć).

 

Zapraszam :) 

 

Opłata to 80zł/miesiąc treningi on-line lub 100zł/miesiąc stacjonarne.

 

Prowadzę także treningi dla grup, które mają swoje miejsce na zajęcia.