Ewa Happiness

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA.   ZAPRASZAM DO WYJAZDÓW.   ZAPRASZAM DO KONTAKTU

STRES TO NAJWIĘKSZY PRZYJACIEL CZŁOWIEKA

 

PROWADZI NAS PRZEZ ŻYCIE

OD POCZĄTKU DO KOŃCA 

OD ZMIANY DO ZMIANY,

 

     ALE NAWET OD NAJWIĘKSZEGO PRZYJACIELA

DOBRZE JEST NIEKIEDY ODPOCZĄĆ...

     ODPOCZNIJ ZE MNĄ :)

 

 

Reduktorem Stresu, jak to się mówi, jestem od urodzenia :)

Dosyć szybko odkryłam stres i jego skutki, gdy jest go we mnie w nadmiarze.

Nauczyłam się eliminować go ze swojego ciała i umysłu. Najpierw nieświadomie, potem coraz bardziej świadomie dzieliłam się tą umiejętnością z innymi.

Nie, nie z powodu altruizmu :)) Raczej egoistycznie!

Ponieważ zauważałam jaki wpływ mają zestresowani nadmiernie ludzie na otoczenie,

w tym na mnie oczywiście :)

 

Człowiek z czegoś żyć musi :)) A jak ma zarabiać, to dlaczego nie na swoim talencie?

 

I tak w 2000 roku otworzyłam Gabinet Aromaterapii Happiness - porady, masaż, hydromasaż.

Moja klientka dowiedziała się, że ćwiczę jogę...Zgodziłam się by ćwiczyła ze mną, potem druga i po roku potrzebowałam zmienić lokal na większy. I tak się stało.

Powstał Ośrodek Aromaterapii i Rekreacji Happiness. Doszły inne rekreacyjne zajęcia - imprezy, spotkania, pierwsze warsztaty, goście...

Moje zaangażowanie było duże, bo taka już jestem, jak coś robię, to całą sobą, a tu małe dziecko, samotne macierzyństwo...Była pora na zmianę. Połączyłam mieszkanie z ośrodkiem, by być bliżej córeczki. Ośrodek został przemianowany na Happiness Ośrodek Antystresowy (tak dużo już się działo), a potem by nie być anty, na Centrum Redukcji Stresu Happiness. I tu już pojechałam! Na całego!

 

Masaż, refleksologia, świecowanie uszu, aromaterapia, joga, taniec brzucha, taniec intuicyjny, śpiew intuicyjny, rysunek intuicyjny, medytacje wielokanałowe, imprezy, warsztaty, spotkania, wyjazdy...we współpracy improwizacje dźwiękowe, wypowiadałam się w radio i co tam jeszcze? Prowadziłam zajęcia dla gmin i instytucji. 18 lat w Uniwersytecie III wieku. 6 lat byłam prezesem fundacji Jak Pięknie Być Sobą i w większości czasu działałam w niej sama :)- ponad 20 eventów. (nadmierny stres wynika właśnie z tego, że nie jesteśmy sobą) Wszystko by u chętnych redukować nadmierny stres. Zdobywałam coraz większe doświadczenie w pracy z ludźmi. Kontynuowałam własny samorozwój i poszerzałam wiedzę.:) Współpracowałam z wieloma fajnymi ludźmi...

 

W Happinessie gościli: Luczis, Radek Rychlik, Wioletta Ewa Tuchowska, Ewa Holt, Kasia Hajduga, Teresa Dobiała, Kinga Roszczyniała, Katarzyna Bartumiła Barczyńska, Olga Olejnik i wielu innych.

 

Po 22 latach zamknęłam Happiness i poszłam na zasłużony urlop, bo przez cały czas działalności nie zrobiłam tego. Co by nie było...urlop nie był zupełny :))

W każdym razie wyszłam na pierwszy plan. Zajęłam się sobą dogłębnie...

I teraz jestem Tu :) Zakończyłam pracę indywidualną z klientami, kontynuuję treningi grupowe. 

 

W moich treningach wykorzystuję całe moje doświadczenie, które uzyskałam w czasie dotychczasowego samorozwoju, nauki u innych i pracy z ludźmi. Głównym celem treningów jest redukcja stresu. Dlatego też, ze wszystkich metod jakie poznałam, z całego mojego doświadczenia wyciągam do treningów tylko to co służy redukcji stresu.

Robię, to w taki sposób, by treningi nie były nudne i by mogli w nich uczestniczyć wszyscy bez względu na aktualny stan psychofizyczny, bez względu na płeć i wiek. W treningach można brać udział stacjonarnie i on-line.

 

Więcej o treningach TUTAJ

Fotowspomnienie Happinessu TUTAJ

 

Moje życie to nieustanny samorozwój, w którym odegrało rolę wielu nauczycieli, których poznałam osobiście, on-line i z książek. Nie będę ich wymieniać, bo nie chciałabym nikogo pominąć. Uczyłam się o ciele, ruchu, świadomości, psychice, arte i psychoterapii, anatomii, tańcu i wielu innych sprawach. Mam wyższe wykształcenie uniwersyteckie.

 

 

 

 

 

 

Ć